Niefortunne gole w sparingu z Polonią!

20 stycznia 2021

To nie był udany mecz kontrolny w wykonaniu Sokoła. W drugim w tym okresie przygotowawczym spotkaniu, a pierwszym podczas zgrupowania w Trzemesznie zespół Mariusza Bekasa przegrał z Polonią Środa Wlkp. 0-4. Wynik choć wysoki to ustalony po dość niefortunnych bramkach. Dwa rzuty karne i gol samobójczy. To nietypowo, jak na jedno spotkanie.

Pierwsza połowa na którą trener Sokoła desygnował praktycznie najsilniejszą jedenastkę była wyrównana i gdyby nie przypadkowy karny w ostatnich sekundach pierwsze połowy byłby remis.

Po zmianie stron gdy na znakomicie przygotowanej sztucznej nawierzchni w Trzemesznie zaczęły się roszady w składach gra Sokołowi nie układała się. Najpierw pechowa interwencja Dawida Śniega i gola samobójczy, a pod koniec meczu kolejny kosztowny błąd i kolejny rzut karny po zagraniu ręką. Na koniec jeszcze jedno uderzenie gości, strzał z dystansu i futbolówka pod odbiciu się o poprzeczkę wpadła do bramki.

Czas na poprawę nadejdzie już w sobotę, gdy Sokół na koniec obozu zmierzy się z Pogonią Mogilno.