Łatwa wygrana i awans do kolejnej rundy

1 marca 2020

Wynikiem 2-0 na korzyść Sokoła zakończyło się dzisiejsze spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski na szczeblu WZPN przeciwko LKS-owi Gołuchów.

Awans do kolejnej rundy zapewnili Sokołowi debiutanci. W 25 minucie gola dającego prowadzenie strzelił Adrian Kaliszan, a na początku drugiej połowy wynik spotkania ustalił Dawid Śnieg.

Od pierwszej minuty spotkania z czwarto ligowcem trener Sokoła Łukasz Cichos dała szansę gry czterem debiutantom. Zagrali Dawid Śnieg, Adrian Kaliszan, Mateusz Majer oraz Maciej Adamczewski. W drugiej połowie zagrali także Konrad Mechowski i Adam Frydrychowski

LKS Gołuchów – Sokół Kleczew 0-2

Adrian Kaliszan 25’, Dawid Śnieg 49’

Sokół: Hubert Świtalski – Wiktor Patrzykąt, Dawid Śnieg, Adrian Kaliszan, Konrad Kobylarek, Michał Wolinowski, Maciej Adamczewski, Marcin Poręba (70′ Jakub Groszkowski), Mateusz Majer (80′ Miłosz Świątnicki), Norbert Grzelak (85′ Konrad Mechowski), Tomasz Koziorowski (87′ Adam Frydrychowski)