GŁÓWNI SPONSORZY:

Krótka przerwa. Gramy dalej!

9 listopada 2020

Tylko trzy dni. Tyle czasu na odpoczynek ma Sokół przed kolejnym ligowym spotkaniem. Już w środę 11 listopada kleczewianie zagrają na wyjeździe ze Świtem Skolwin ze Szczecina. Rywale mieli zdecydowanie więcej wolnego czasu przed tym meczem. Z powodu zagrożenia epidemicznego swoje ostatnie ligowe spotkanie zagrali 25 października, kiedy to pokonali lidera rozgrywek Polonię Środa Wielkopolska 6-0.

Świt w ostatnim czasie przebywał na kwarantannie i był zmuszony przełożyć swoje spotkania z Pomorzaninem Toruń i Bałtykiem Gdynia. Pomimo tego wciąż utrzymuje się w ścisłej czołówce mając przed sobą tylko Radunię Stężyca i wspomnianą Polonię. Świt dysponując zawodnikami takimi jak; Przemysław Brzeziański, Szymon Kapelusz, Adam Nagórski i Shuma Nagamtsu straszy ofensywą. Na szczególna uwagę zasługuje jednak defensywa, która w lidze obecnie jest najszczelniejsza. Świt stracił tylko 10 bramek i jest to jak dotąd jeden z najlepszych wyników w rozgrywkach nie tylko II grupy, ale całej III ligi.

Sokół do meczu ze Świtem przystąpi bez Tomasza Koziorowskiego, który po raz drugi w tym sezonie będzie musiał pauzować z powodu nadmiaru żółtych kartek oraz bez Mateusza Roszaka.  Do składu powróci za to Szymon Bartosik, który do meczu z Gwardią grał regularnie.

Początek środowego spotkania o godz. 15.00.