10 marca 2021
W sobotę kolejne spotkanie z udziałem Sokoła Kleczew. Tym razem w pierwszym tegorocznym meczu na własnym stadionie zespół Mariusza Bekasa podejmował będzie Kotwicę Kołobrzeg. Kotwica w minioną sobotę na inaugurację wiosny przegrała na własnym stadionie z Bałtykiem Gdynia 0-1. W barwach tego zespołu od dwóch sezonów występuje były piłkarz Sokoła Michał Kozajda.
Sokół z Kotwicą po raz ostatni zagrał 5 października 2019 roku. Przegraliśmy tamto spotkanie 0-1. Podobnie jak większość pojedynków. W sześciu potyczkach Sokół tylko jeden raz wychodził zwycięski. W pozostałych pięciu meczach musiał przełykać gorycz porażki. Stawka meczu jest ogromna. Wygrany poważnie zbliży się do ósemki zostawiając część rywali za plecami.
Kotwica w zimowej przerwie nie próżnowała na rynku transferowym. Do składu ściągnęła kilka głośnych nazwisk, a wśród nich Artur Gieraga, czy Janusz Gancarczyk mający na swoim koncie jeden występ w Reprezentacji Polski. Do ataku z Austrii przybył Łukasz Staroń grający niegdyś w niedalekim II-ligowym Turze Turek, ale także łódzkim ŁKS-ie. Widzewie, Puszczy Niepołomice i Odrze Opole.
Początek sobotniego meczu o godz. 15.00 na Stadionie Miejskim w Kleczewie.