GŁÓWNI SPONSORZY:

Dotkliwe ciosy Olimpii!

2 listopada 2022

W sobotni poranek Juniorzy Młodsi Sokoła Kleczew podejmowali na własnym terenie Olimpię Koło.

Pierwsze fragmenty tego pojedynku były bardzo wyrównanie, ale już w 11 minucie goście otworzyli wynik meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki, która spadła w polu karnym najszybciej dopadł zawodnik gości i umieścił piłkę w bramce. Chwilę później było już  0:2. Błąd w rozegraniu piłki naszego obrońcy skrzętnie wykorzystali zawodnicy z Koła i Sokół znów musiał wyciągać piłkę z siatki. Po tym wstrząsie młodzi zawodnicy Sokoła stanęli przed arcytrudnym zadaniem nadgonienia strat. Jeszcze w pierwszej połowie dobre okazje, aby zdobyć bramkę, a nawet doprowadzić do remisu mieli Igor Jagodziński, Kuba Szeląg i Filip Konopka. Niestety żadnemu z nich nie udało się umieścić piłki w siatce.

Tuż po przerwie dobrego podania Igora  Jagodzińskiego wzdłuż bramki nie udało się przeciąć Filipowi Konopce. Sokoły stwarzały sobie kolejne sytuacje, ale tego dnia nic nie chciało wpaść do bramki gości.

Szkoda, że w kolejnym meczu przez brak koncentracji i proste błędy jesteśmy zmuszeni do odrabiania strat. Taka jest jednak piłka. Chłopcy pokazali charakter i determinację do tego, aby wynik meczu był inny, ale niestety w tym meczu zabrakło przysłowiowej kropki nad ” – mówił po meczu trener Sokoła.

Skład: Jesiołkiewicz Michał (46′ Broniszewski Adam), Zbyszewski Oliver (60’Budziński Oliwier), Szymański Kacper (46′ Bladziak Marek), Bobrowski Jakub, Pogorzelski Artur, Wojtaszak Wojciech, Krysztofowicz Jakub, Konopka Filip, Lewandowski Kacper, Jagodzińśki Igor (83′ Trzemkowski Antotni), Szeląg Jakub

Giszter Karol, Kowalski Mateusz, Mrówczyński Mateusz, Mikitin Kacper, Kasiorek Franciszek, Zbyszewski Maciej