GŁÓWNI SPONSORZY:

Certyfikat dla szkółki Sokoła!

22 grudnia 2022

Nasz Klub w 2022 roku wziął udział w Programie Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich, dzięki czemu w grudniu Klub Sportowy Sokół Kleczew otrzymał certyfikat nadany przez Polski Związek Piłki Nożnej dla szkółki piłkarskiej „Sokół Kleczew”

W ostatnich miesiącach nasi młodzi piłkarze z kategorii wiekowej Orlik Starszy E1 oraz trener Gracjan Mikitin, mieli przyjemność gościć na treningach przedstawiciela Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, trenera Miłosza Łondkę.

Wizyty miały charakter edukacyjny i okazały się niezwykle pomoce w kontekście szkolenia oraz rozwoju zawodników Sokoła, co zresztą zauważył trener Łondka w trakcie ostatniej wizyty. Pozytywne oceny jednostek treningowych oraz pochwały dla Naszych młodych piłkarzy za widoczny gołym okiem progres, ambicję i chęci do uczestniczenia w treningach oraz doskonalenia swoich umiejętności piłkarskich z pewnością będą motywacją na przyszłość.

Oby nadchodzący wielkimi krokami 2023 rok był równie owocny dla zawodników Sokoła należących do grup dziecięcych oraz młodzieżowych!