GŁÓWNI SPONSORZY:

III Turniej Mikołajkowy

28 listopada 2020

Dziś na hali sportowej przy ul. Białogrodzkiej w Kleczewie odbyła się kolejna odsłona corocznego Mikołajkowego Turnieju Młodzików Młodszych o Puchar Prezesa Honorowego Sokoła Kleczew. W zawodach udział wzięło sześć drużyn: Tulisia Tuliszków, dwa zespoły Czarnych Brzeźno, Orion Skulsk oraz dwa zespoły Sokoła. Wygrała Tulisia, która na swoim koncie zgromadziła 10 punktów. Zespoły Sokoła zajęły odpowiednio drugie i czwarte miejsce.

Dzisiejsze spotkanie młodych piłkarzy poza wymiarem sportowym miało ogromne znaczenie społeczne. Panująca w kraju sytuacja pandemiczna jeszcze kilka dni temu stawiała pod wielkim znakiem zapytania możliwość rozegrania turnieju. Jednak się udało, a chłopcy którzy na co dzień nie mogą się spotykać w szkolnych ławkach dziś stanęli ramię w ramię podczas rywalizacji sportowej.

Oprócz nagród indywidualnych zespoły Sokoła otrzymały nagrodę specjalną. Czek na kwotę 5000 zł ufundowany przez firmę Rolplan  przekazany został przez jej właściciela i honorowego Prezesa Sokoła Pana Michała Wasika.

 

Nagrody indywidualne:

 

Najlepszy bramkarz turnieju: Zuzanna robak – Czarni Brzeźno

Najlepszy zawodnik turnieju: Szymon Osada – Sokół Kleczew

Najlepszy strzelec turnieju: Aleksander Rosiak – Czarni Brzeźno

 

Zwodnicy wyróżnieni spośród swoich drużyn:

 

Czarni Brzeźno I: Amelia Andrzejak

Czarni Brzeźno II: Jakub Augustyn

Sokół Kleczew I: Igor Kozłowski

Sokół Kleczew II: Igor Dobrzyński

Orion Skulsk: Jakub Lewandowski

Tulisia Tuliszków: Filip Selewski